Anija JK U11 turniiril noored näitasid jõudu ja tahet - Võidud koduväljakul!

Ühel augustikuu päeval Kehra staadionil peetud turniiril näitasid Anija JK U11 poisid tõelist meeskonnavaimu ja visadust.

Ühel ilusal augustikuu päeval, täpsemalt 17. augustil 2024, toimus Kehra staadionil  U11 hooaja järjekordne liigaturniir.

Aga nagu ikka, ei lähe asjad alati nii, nagu planeeritud. Hommikul kell 10 sai korraldajatele osaks esimene üllatus. Puhja SK Barca treener helistas ja teatas, et neil ei õnnestunud võistkonda kokku saada. Nojah, mis teha, vahel juhtub. Aga ärge muretsege, sest korraldajad on paindlikud! Nad võtsid kätte ja muutsid ajakava ümber kiiremini kui te "Jalgpall" öelda jõuate.

Õnneks oli Viljandi JK Tuleviku Sinine võistkond juba kohal, kuigi nende esimene mäng pidi algselt olema alles 12:40. Aga ega nad pikalt ootama ei pidanud - kohe kui nad platsi ääres seisid, anti neile märku, et mäng algab! Vot nii operatiivselt lahendati see väike logistiline pähkel.

Nüüd aga lähme põnevama osa juurde - Anija JK mängud! Nende esitusi võib kokku võtta ühe kuldse lausega: "Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama." Ja uskuge mind, see lause sobib nende mängudega nagu rusikas silmaauku!

Esimene mäng Tallinna FC Flora Kalamaja vastu algas pisut närviliselt. Kujutage ette, juba 4. minutil lõid vastased värava! Aga ärge muretsege, meie poisid ei lasknud end sellest heidutada. Nad tegid kiire vigade paranduse ja vastasid kahe väravaga. Vot selline comeback!

Järgmine mäng Viljandi JK Tulevik Sinise vastu oli nagu déjà vu. Jälle löödi meile 6. minutil värav, aga meie poisid ei jäänud vastust võlgu. Kaks minutit hiljem oli skoor juba viigis ja teisel poolajal lõid veel kaks väravat. Viljandi sai küll lõpuminutitel ühe tagasi, aga see ei päästnud neid - lõpptulemus 3:2 Anija kasuks!

Aga nüüd tuleb mäng, mis pani kõigil suu ammuli! Tartu FC Helios Kõrveküla vastu näitasid Anija JK ründajad Vabamäe ja Nõmme tõelist klassi. Kujutage ette, mõlemad tegid hat-tricki! Jah, te kuulsite õigesti - mõlemad lõid kolm väravat! See on nagu jalgpalli lotovõit, ainult et siin polnud õnnel mingit pistmist, vaid puhas oskus ja tahe. Lõpptulemus oli uskumatu 6:1 Anija kasuks.

Aga ärme unusta ka teisi meeskondi! Teisel väljakul toimusid samuti põnevad mängud. Tartu FC Helios Kõrveküla ja Viljandi JK Tulevik Sinine pidasid maha tulise lahingu, kus Viljandi võttis võidu 4:2. Tallinna FC Flora Kalamaja näitas samuti head minekut, võites Tartu FC Helios Kõrveküla 3:2 ja Viljandi JK Tulevik Sinise 3:0.

Kokkuvõttes oli see päev täis põnevust, üllatusi ja muidugi palju väravaid! Igal meeskonnal oli oma hetk särada ja kõik poisid andsid endast parima. See ongi ju jalgpalli võlu - kunagi ei tea, mis järgmiseks juhtub!

Lõpetuseks tahaksin öelda, et sellised turniirid on noortele jalgpalluritele kullahinnaga. Need õpetavad neile meeskonnatööd, visadust ja sportlikku vaimu. Ja kes teab, võib-olla näeme mõnda neist poistest tulevikus Eesti koondises mängimas? Aga praegu nautigem lihtsalt nende mängulusti ja arengut. Olge kindlad, et järgmine turniir tuleb sama põnev, kui mitte põnevam! Niisiis, hoidke silmad lahti ja pallid veeremas!