KÜSITLUS: Kas Kehra elanikud vajavad uut Meie Toidukaubad kauplust?

Anija vallavolikogu majandus- ja keskkonnakomisjoni koosolekul arutati RR Lektus AS-i plaani avada Meie Toidukaubad kauplus Kehra linnas

Okt 18, 2024 - 12:55
2

Kas teie arvates oleks Kehra linnas vajalik ja kasulik Meie Toidukaubad kauplus?

  1. oktoobril 2024 toimus Anija vallavolikogu majandus- ja keskkonnakomisjoni koosolek, mille keskmes oli potentsiaalne kaubandusarendus Kehra linnas. Protsessi käigus arutleti RR Lektus AS-i plaani üle rajada Meie Toidukaubad kauplus Kehra linna keskusesse. Kavas olevat projekti tutvustas Tarmu Kurm.

Komisjoni liikmeid huvitasid detailid seoses Keskuse tn 3 kinnistul asuva avaliku ala võimaliku ümberkujundamise ja planeeritava ehitustegevuse alustamise ajakavaga. Küsimustele vastasid põhjalikult Tarmu Kurm, Riivo Noor ning Priit Vabamäe, selgitades projekti olulisust ja ajakava.

Koosoleku tulemusena avaldasid majandus- ja keskkonnakomisjoni liikmed toetust Meie Toidukaubad kaupluse rajamisele ning andsid projektile oma heakskiidu. Arutelu tulemus võeti teadmiseks.  

Foto: Camilla Kännola-  sonumid.ee-  -  Foto on illustratiivne   - Lelle  uus toidukauplus

Kas teie arvates oleks Kehra linnas vajalik ja kasulik Meie Toidukaubad kauplus?
Jah, kindlasti oleks see kasulik, kuna see pakuks kohalikele elanikele rohkem ostuvõimalusi ja konkurentsi.
54%
Võib-olla, kuid see sõltub kaupluse pakutavate toodete valikust ja hindadest.
10%
Ei, ma arvan, et olemasolevad kauplused katavad juba kohalike elanike vajadused.
33%
Olen neutraalne, kuna ma ei ole kindel, kas see mõjutaks oluliselt kohalikke elanikke.
3%
Hääli kokku: 270

Mis on teie reaktsioon?

Meeldib Meeldib 10
Ei meeldi Ei meeldi 0
Armastan Armastan 0
Naljakas Naljakas 0
 Vau Vau 1
 Kurb Kurb 0
 Vihane Vihane 0
Jarko Nõmme

Olen Postimehe ajakirjanduskooli lõpetanud ajakirjanik. Ootan Teie kirju aadressil jarko.nomme@anijauudised.ee - Sinu vihjest võib saada uudis. Olulist sündmust märgates tee pilt või video ja saada meile. Vaatame üle ja jagame sinu märkamist.

Kommentaarid (2)

User
Anonüümne
Anonüümne 1 Aasta tagasi
Miks järjekordne toidupood? Kehrasse oleks hädasti vaja mingit ehituskaupade poodi, analoogne nagu ka Kuusalus on. Pisut närvi ajab kui peab mingi pintsli või kaabli pärast Tallinnasse sõitma või kuusallu, miks ei või meil kohapeal sellist olla? Toidu poode meil on juba 2tk
Mihkel
Mihkel 2 aastat tagasi
Seda oleks vaja kohe kindlasti.