HC Kehra/Primend võitis Eesti käsipalli esiliiga

Põlvas toimus käsipalli esiliiga finaalmäng, kus Põlva Arcwood ja HC Kehra/Primend kohtusid. Mäng oli äärmiselt pingeline ja pakkus põnevust kuni viimaste minutiteni.

Täna oli suur päev Põlvas käsipallifännidele, kui Eesti käsipalli esiliiga finaalmängus kohtusid omavahel Põlva Arcwood ja HC Kehra/Primend. Samuti toimus pronksikohtumine Coop Põlva ja Tallinna Spordikool/HC Tallas vahel. Mõlemad mängud olid äärmiselt pingelised ja pakkusid põnevust kuni viimaste minutiteni.

Finaalmängus suutis HC Kehra/Primend alistada Põlva Arcwoodi. Mäng algas vahelduva eduga, kus Kehra oli küll esimese poolaja keskel paaril korral mõne väravaga ees, kuid Arcwood suutis kiirelt vastata ja 20. minutil seisid numbrid 9:9. Kuigi Põlva meeskond suutis mängu lõpus initsiatiivi hoida, läksid mõlemad meeskonnad garderoobi seisul 12:12.

Teine poolaeg jätkus samas vaimus kui esimene - üks meeskond oli hetkeks eduseisus, kuid siis võttis teine jälle ohjad enda kätte. 47. minutil oli seis taas viigis 17:17, kui Alvar Soikka tõi Kehra poolelt mängu viigiseisu. Mängu lõpuhetked olid äärmiselt põnevad, kus mõlemal meeskonnal olid võimalused, kuid lõpuks suutis Kehra võidurõõmu maitsta, võites 25:23. Võitjate parim oli Kristofer Liedemann kaheksa väravaga, samas kui Arcwoodi poolelt oli edukaim Rasmus Käo kuue tabamusega.

Pärast mängu jagasid mõlemad meeskonnad oma emotsioone. Rasmus Eensaar Kehra meeskonnast ütles: "Suutsime tiitli kaitsta ja võitlusvaimuga võidu koju tuua. Täna õnnestus meil piisavalt taastuda ning emotsioonid on laes. Isiklikult pole mul oma karjääri jooksul olnud nii head tunnet." Arcwoodi pikaaegne kapten Rasmus Käo vastas: "Tegu oli võrdsete meeskondade mänguga, kus oli kõva võitlus. Kahjuks olime täna teatud olukordades natuke kehvemad. Kuigi hetkel on pettumus, tuleb objektiivselt vaadates teise kohaga rahule jääda."

HC Kehra/Primendi koosseis: (järgneb mängijate nimed ja treenerite nimed)