Anija United U11 võistkond osales kahel Eesti meistrivõistluste turniiril nädala jooksul

U11 võistkond mängis nädala jooksul kaks Eesti meistrivõistluste turniiri.

Jun 16, 2024 - 22:32
Uuendatud: 2 aastat tagasi
0
Anija United U11 võistkond osales kahel Eesti meistrivõistluste turniiril nädala jooksul

U11 võistkond mängis nädala jooksul kaks Eesti meistrivõistluste turniiri. Esimene neist toimus kolmapäeval Sillamäel ning teine laupäeval Suure-Jaanis. Suur kiitus kõikidele mängijatele, kes andsid endast parima ja said kogeda palju positiivseid emotsioone. Eriti suur kiitus neile viiele kangele, kes eile Suure-Jaanis klubi esindasid. Kuna mitmed lapsed olid seotud Anija valla päevaga, siis oli koosseis ahtake, kuid poisid näitasid sisu ja pingutasid turniiri lõpuni.

Peagi minnakse suvepausile, et augustis pidada neljast turniirist kolmas, mis toimub kodusel Kehra staadionil.

Mis on teie reaktsioon?

Meeldib Meeldib 0
Ei meeldi Ei meeldi 0
Armastan Armastan 0
Naljakas Naljakas 0
 Vau Vau 0
 Kurb Kurb 0
 Vihane Vihane 0
Jarko Nõmme

Olen Postimehe ajakirjanduskooli lõpetanud ajakirjanik. Ootan Teie kirju aadressil jarko.nomme@anijauudised.ee - Sinu vihjest võib saada uudis. Olulist sündmust märgates tee pilt või video ja saada meile. Vaatame üle ja jagame sinu märkamist.

Kommentaarid (0)

User